Skip to content Skip to footer
Transbut - O nas
O nas

Transbut - bo bez dobrych butów ani rusz!

Nasza firma to niespełna 30 letnie doświadczenie w dystrybucji obuwia włoskiego, z Turcji oraz od czołowych, uznanych polskich producentów.
Działalność rozpoczęliśmy w 1994 roku pod nazwą Trans-But Płowiec Natalia, a z 2004 rokiem naszą misję realizujemy jako Transbut Dystrybucja Robert Gieroń.
Marka Transbut specjalizuje się w dystrybucji i sprzedaży hurtowej obuwia na terenie całej Polski oraz eksporcie butów do krajów sąsiednich. Swoją ofertę kierujemy do:
  • Przedsiębiorców, działających w branży modowej i obuwniczej;
  • Sklepów stacjonarnych;
  • Sieci handlowych;
  • Sklepów internetowych.
Nie zajmujemy się sprzedażą detaliczną.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza długotrwała działalność na rynku obuwniczym czyni nas ekspertami w zakresie dystrybucji butów damskich. W ofercie posiadamy również kolekcje innych modeli obuwia, w tym męskich i dziecięcych.
Nasza wiedza i doświadczenie budowane na przestrzeni lat pozwoliły nam poznać specyfikę branży obuwniczej, dlatego czujemy się w tym środowisku niczym ryba w wodzie. Biegłość w działaniach na rynku wysokiej klasy obuwia, pozwala nam zaoferować naszym Klientom wyłącznie najwyższej jakości produkty. Pomagamy dobrać rozwiązania, które spełnią oczekiwania oraz wpiszą się w specyfikę prowadzonej działalności, jak i potrzeby konsumentów.
Działamy kompleksowo, oferując wyłącznie najwyższej jakości i odznaczające się wyjątkową wygodą obuwie od sprawdzonych producentów takich jak Axel, Anis, FlyFot (których jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce) czy Loretta.
Dla naszych Klientów dopracowaliśmy nowoczesne narzędzia, które pomagają nam w utrzymaniu sprawnej i wygodnej współpracy. Nasza platforma B2B pozwala komfortowo dokonywać zamówień bez wychodzenia z domu czy biura.
Zespół - Transbut

Nasz zespół

Zespół Transbut tworzą pasjonaci, dla których obuwie to coś więcej niż tylko część garderoby. Jesteśmy rzetelni, otwarci na potrzeby Klientów oraz chętni do pomocy w każdej sytuacji. Znamy się na rzeczy, dlatego możesz liczyć na pełną współpracę zarówno podczas poszukiwania odpowiednich produktów do swojej oferty, składania zamówień, reklamacji czy w innych ważnych kwestiach.
Regularnie pojawiamy się na branżowych targach obuwniczych, gdzie na bieżąco przedstawiamy nowości i ciekawe trendy oferowane przez producentów, z którymi współpracujemy. Dla Klientów organizujemy również indywidualne kontraktacje.
Cenimy bezpośredni kontakt z Klientami, dlatego podstawowym sposobem naszego działania są spotkania w siedzibach firm naszych klientów, sklepach czy punktach handlowych. Działamy elastycznie, przez co gwarantujemy w pełni indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów.
Cenimy bezpośredni kontakt z Klientami, dlatego podstawowym sposobem naszego działania są spotkania w siedzibach firm naszych klientów, sklepach czy punktach handlowych. Działamy elastycznie, przez co gwarantujemy w pełni indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów.

Jak działamy?

Zadzwoń lub napisz.

Nasi doradcy chętnie pomogą. Odpowiadamy na wiadomości najszybciej jak to możliwe.

Umów się na spotkanie.

Nasz doradca przyjedzie do Twojej siedziby, sklepu lub w inne dogodne miejsce. Otrzymasz przygotowaną dla Ciebie ofertę, którą możesz na spokojnie przemyśleć i umówić się ponownie. Podczas spotkania możesz również złożyć swoje pierwsze zamówienie.

Realizacja zamówienia.

Twoje zamówienie przekazujemy do producenta, który realizuje je niezwłocznie. Towar otrzymujesz za pośrednictwem firmy kurierskiej pod wyznaczony adres, w ustalonym wcześniej terminie.

Dalsza współpraca.

Jako nasz Klient uzyskujesz dostęp do platformy B2B, gdzie od teraz możesz sprawnie i szybko składać zamówienia. W dalszym ciągu pozostajemy do Twojej dyspozycji – możesz kontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub umówić na spotkanie z przedstawicielem.

Nasi partnerzy

fly flot obuwie
anis obuwie
Loretta obuwie
Axel Comfort
Bo piękne i wysokiej klasy buty to podstawa!
Zaufaj Transbut, gdzie dystrybucja obuwia sięga najwyższych lotów.
Nasi doradcy pomogą dopasować ofertę, odpowiedzą na pytania, przyjmą zamówienie, jak i przeprowadzą przez proces reklamacji. Satysfakcja naszych Klientów jest najważniejsza!
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.
Kontakt:
Michał: 604 991 070

Transbut – Dystrybucja Obuwia 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności

Projekt strony: Gart.Studio